Avaleht / uudised / Soodusregistreerimine Täiskasvanute Koolituskeskuse sügisestele kursustele

Soodusregistreerimine Täiskasvanute Koolituskeskuse sügisestele kursustele

Täiskasvanute Koolituskeskus, mille eesmärgiks on täiskasvanute konkurentsivõime tõstmine Eesti tööjõuturul on oma tegevuse suunanud valdavalt raamatupidamise alaste kursuste korraldamisele. Tänaseks oleme oma õppekavasid laiendanud ning alates sügisest on võimalik läbida senisest mitmekülgsemaid kursuseid: nii raamatupidamise algkursust, sekretär-asjaajaja, maksunduse, palgaarvestuse ja tööõiguse, personalijuhtimise, raamatupidamise täiendõppe kui ka juhtimisarvestuse alaseid kursuseid.

Lisaks on oluline mainida, et tulenevalt turu nõudlusest pakume raamatupidamise algkursust lisaks Tallinnale nüüd ka Tartus ja Pärnus. Samuti selleks, et soovijatele tagada senisest parem ettevalmistus alates 1. jaanuarist 2014 kehtivate uuenenud raamatupidamise kutsestandarditega seotud eksamiteks pakume Tallinnas sisutihedat ning mahukat raamatupidamise täiendõppe 120 tunnilist kursust, mis annab ettevalmistuse Raamatupidaja Kutsekoja kvalifikatsiooniraamistiku kutsestandardi Raamatupidaja tase 5 taotlemiseks ja hõlmab uut, 2013. aastal lisandunud juhtimisarvestuse osa.

Eraldi soovijatele pakume ainsa koolituskeskusena ka juhtimisarvestuse kursust, mis annab ülevaate juhtimisarvestuse üldistest probleemidest, ettevõtte finantsjuhtimise põhikontseptsioonidest ja ettevõtluse finantskeskkonnast.

Tulenevalt asjaolust, et koolituse ja täiendõppe vajadus on suur, kuid turul pakutav hind seab piirid paljudele huvitatud inimestele, on jätkuvalt Täiskasvanute Koolituskeskuse poolt korraldatavad kursused taskukohased. Koolitusel osalenute poolt antud tagasiside annab tunnistust sellest, et tegemist on ühe parima koolitusteenust pakkuva koolitusasutusega.

Septembrikuu keskpaigani kehtivad nii varasematele Täiskasvanute Koolituskeskuse kursuseid läbinutele kui ka uutele huvilistele soodushinnad.


Häid väljakutseid soovides

Täiskasvanute Koolituskeskuse meeskond