Eesti Massaži- ja teraapiakool

Eesti Massaaži- ja Teraapiakool (EMTK) on juhtiv massaažialane õppeasutus kogu Euroopas ja massööri õppekava omab ainsana Eestis Haridus- ja Teadusministeeriumi täisakrediteeringut.

Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli vilistlased on aidanud tippvormi viia olümpiavõitjaid juba aastast 2001. Meie kooli lõpetanud massaažiterapeudid osalevad aktiivselt haiguste ennetuse ja ravi protsessis. Meilt tuule tiibadesse saanud loomamassöörid teevad neljajalgsete sõpradega imet. Meie lühikoolitused läbinud inimesed aitavad läbi oskusliku puudutuse muuta maailma natukene paremaks.

EMTK eripäraks on õpetajate kogemus ja kõrge kvalifikatsioon, õpetatavate massaažiliikide lai ampluaa ja tipptasemel vahendid. Me usume seda kindlaIt, et igas inimeses, kes on leidnud enda kutsumuseks massaaži ja teraapia, peitub anne.

Õpingute käigus aitame inimesel selle andega sõbraks saada ja vormida tema kui tulevase spetsialisti erilist stiili. Just seepärast on EMTK vilistlased kõrgelt hinnatud spordi-, laste-, looma-, massaažiterapeudid ja spa-valdkonna spetsialistid.
EMTK massaažisalongides osutavad massaažiteenust meie õpetajad, vilistlased ja õpilased pakkudes erinevaid massaažiliike.
Ettevõtte nimiOSAÜHING M.I. MASSAAŽIKOOL
E-postmargit@kadakakonverentsid.ee
Kodulehtmassaaz.ee