Avaleht / uudised / Kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse foorum 2014

Kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse foorum 2014

Estonian Green Building Council (GBC) soovib foorumi korraldamise läbi tuua kokku kinnisvara ja energeetika valdkonna ettevõtted, avaliku- ja mittetulundussektori organisatsioonid. Foorum keskendub hetkel Eesti kinnisvara- ja energeetikaturu päevakajalisematele teemadele:

- Kas jätkusuutliku ehituse põhimõtete järgimine toob kaasa lisakulusid või on just majanduslikult efektiivsem?

- Jätkusuutliku ehituse mõju ehitise sisekeskkonnale ning sellest tingitud elukvaliteedi, tervise, produktiivsuse, kommunaal- ja energiakulude paranemine.

- Halduskulude vähendamine ning kinnisvara väärtuse suurendamine läbi jätkusuutliku ehituse põhimõtete sertifitseerimise ja järgimise.

- Ettepanekute kogumine uue ehitus-ja planeerimisseaduse väljatöötamiseks ja parandamiseks: loengud, arutelud ja ekspertsessioonid ning kommentaaride, ettepanekute ja mõtete kogumine.

Estonian Green Building Council kogub ettepanekud kokku ning saadab need Justiitsministeeriumi ehitus-ja planeerimisseadusega tegelevale töörühmale, et võimaldada laiem kaasatus ning esindatus Eesti ettevõtetest, kes otseselt antud valdkonnas tegutsevad.

Eesti ehitusobjektide, -projektide ja hoonete elutsükli pikendamine: selle kasutegur kinnisvara arendajatele, omavalitsustele, arhitektidele, inseneridele, ehitusfirmadele ja investoritele/ kinnisvara omanikele.
Riigihangete „rohelisemaks“ muutmine- Mis toimib ja mida peaks parandama?

Uuri täpsemalt ning registreeru foorumile:

www.koolitusinfo.ee/koolitus/kvaliteedi-ja-jatkusuutlikkuse-foorum-1.html