Avaleht / uudised / Klassirendiga kaasa tasuta kohvipausid

Klassirendiga kaasa tasuta kohvipausid

Rendi arvutiklass suveperioodil IT Koolitusest ja saad kauba peale tasuta kohvipausid. Kohvipausid sisaldavad sooje jooke, vett, värskeid porgandeid, õunu ja küpsiseid.

Pakkumine kehtib rendiks perioodil 01. juuni kuni 31. august 2014.
IT Koolitus pakub suveperioodil koolitusklasside renti soodsa hinnaga. Kui soovid oma meeskonnaga tavapärasest keskkonnast välja minna, et pidada sisutihedaid ja efektiivseid koosolekuid, või läbi viia ettevõtte siseseid koolitusi võta meiega ühendust ja me leiame sinu vajaduste jaoks parima lahenduse. Kogu keskuses on olemas vaba wifi, koolitusklassides on olemas nii projektorid kui ka pabertahvlid koos vajalike tarvikutega. Tellimuse esitamisel andke aegsasti teada kui vajate lisavahendeid, saame vajadusel ka nendega aidata.

Meie koolituskeskus asub Ülemiste Citys aadressil Lõõtsa 8, kus värskelt ehitatud mugava sisustusega arvutiklassides on parim tehnoloogiline varustatus, et vastata Microsoft, Adobe, Oracle jt tarkvaratootjate kõrgetele tehnilistele nõudmistele.


Klasside tutvustus:

Teele
16 õpilast + koolitaja
200.- + km/päev
Koolitusklassi mahub kenasti istuma 16 kolleegi. Antud klassis saab laudu sättida erinevatesse stiilidesse. Valige endale sobilik ja andke sellest ka ruumi rendi tellimisel teada. Antud klass on vaba lauaarvutitest. Vajadusel sisustatakse ruum sülearvutitega.

Lauaarvutitega sisustatud koolitusklassid

Lisaks lauaarvutile on igal laual kaks kuvarit, et õpilased saaksid kiiresti ja kergelt erinevate programmide ja süsteemide vahel navigeerida. Arvutitega koolitusklasse on kolm, kõikide mahutavus on erinev:

Toots
12 õpilast + koolitaja
175.- + km/päev

Kiir
10 õpilast + koolitaja
150.- + km/päev

Arno
8 õpilast + koolitaja
125.- + km/päev

Hinna sisse kuuluvad:
Tavapärased nõupidamiste ruumi ja koolitusklassi tarvikud
Arvutid vastavalt klassi kohtade arvule ja nende ettevalmistus lähtuvalt kliendi soovist
Internetiühendus
Kohvipausid koos snäkkidega (küpsised, õunad, porgandid)
Tasuta parkimine

Lisatasu eest:
Soovi korral saame pakkuda ka lõunasöögi või aitame tellida catering teenust.
Täpsemate tingimuste kokku leppimiseks võta meiega julgelt ühendust: kursus@koolitus.ee või 618 1727